Raillog про залізничний транспорт

Як оплатити проїзд у київській міській електричці?

Київська міська електричка

Kyiv city express – це приклад успішного проекту міської електрички, який відповідає сучасності. Оплата проїзду доступна різними способами: квитки у касі, NFC оплата, QR-коди, чат-боти та транспорті картки.

Поділитися:

Сучасний міський транспорт обладнується валідаторами – пристроями, за допомогою яких можливо здійснити оплату проїзду. Вони встановляються на турнікетах (метрополітен, міська електричка) або безпосередньо у салоні транспорту (трамвай, тролейбус, автобус, маршрутка). Пристрої відрізняються за своїм функціоналом – такі, що приймають оплату лише транспортними спеціальними картками або банківськими картками. Універсальні пристрої обладнанні сканерами QR-коду.

Київська міська електричка має здебільшого універсальні валідатори. Валідатор, наведений на малюнку нижче, монтований на турникеті. Місце, позначене хвилями з карткою в руці, призначено для оплати за допомогою транспортної картки, банківської картки та мобільними пристроями з NFC. Нижче розташоване віконце є сканером QR-коду.

Мобільний застосунок Київ.Цифровий

Головний мобільний застосунок мешканців столиці – Київ.Цифровий. Оплата проїзду за допомогою мобільного застосунку з’явилася нещодавно. Ви можете придбати квиток у вигляді QR-коду так, як і для інших видів громадського транспорту. Вартість проїзду – 15 грн.

Для цього необхідно:

  1. Зайти в мобільний застосунок Київ.Цифровий, перейти до меню “Придбати QR-квиток”.
  2. Обрати вкладку “Кільцева електричка”.
  3. Обрати кількість QR-квитків.
  4. Вибрати спосіб оплати.
QR-квиток буде дійсний лише в день його придбання. Опівночі усі невикористанні квитки будуть непридатними. Квиток не є дійсним для оплати в інших видах громадського транспорту.

У тому разі, якщо у вас залишилися невикористані квитки, ви можете ними поділитися через відповідне меню із своїми членами родини, друзями, колегами.

Для оплати проїзду за допомогою QR-коду піднесіть екран мобільного пристрою до турнікету, який обладнаний пристроєм зчитування QR-кодів. Потім дочекайтеся зеленого світла із відповідним надписом успішності сканування і прямуйте вперед.

Транспортна картка Київ.Цифровий

Ви також можете скористатися пластиковою транспортною карткою Київ.Цифровий. Для цього на рахунку повинна бути необхідна сума, що відповідає вартості одного квитка – 15 грн. Просто прикладіть картку до пристрою зчитування на турнікеті (валідатору) і дочекайтеся сигналу підтвердження оплати.

Для повторної оплати проїзду для членів родини або друзів, можливо повторно прикласти картку до терміналу.

Чат-боти Укрзалізниці

Укрзалізниця має чат-ботів у Viber, Telegram та Facebook Messenger, за допомогою яких можливо придбати квитки.

Банківська картка

Переважна більшість сучасних карток обладнані чипами для безконтактної оплати. Саме такими картками можливо оплатити проїзд. Для цього достатньо прикласти банківську картку до валідатора, що розміщено на турнікеті та отримати підтвердження оплати.

Мобільний пристрій з NFC

Для цього достатньо увімкнути NFC на вашому телефоні та вже мати налаштований спосіб розрахунку на мобільному пристрої. Піднесіть пристрій до валідатора на турнікеті та очікуйте підтвердження оплати проїзду, що є дозволом на вихід до платформи.

,

Наші соціальні мережі

booking.uz.gov.ua

Офіційний сайт продажу квитків

uz-vezemo.uz.gov.ua

Інформація щодо затримок поїздів

Громадська думка

#залізна_українізація: Нумерація кілометражу від Київ-Пасажирський

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...
Нові коментарі
@Анонимус: Слідкую за Вашим сайтом, але небагато новин. Коли чекати оновле...
До публікації: З 17 липня буде обмежений рух призначених пасажирських поїздів у напрямку до Рахова
@Дмитро Гайдук: Розклад по Києву можна подивитися у мобільному застосунку app.
До публікації: Онлайн-табло поїздів по станціям – Raillog
@надя: А де можна подивитися по Київ?
До публікації: Онлайн-табло поїздів по станціям – Raillog
@Дмитро Гайдук: Добрий день, відкрийте дійсний квиток та за допомогою меню "поділ...
До публікації: Київ.Цифровий: оплата проїзду в електричці